Partnerzy biznesowiAkademii Umiejętności Eurocash

Grupa Żywiec

Grupa Żywiec SA

Jedna z największych firm piwowarskich w Polsce. Naszą firmę tworzą ludzie, którzy kochają piwo. Każdego dnia pracujemy wspólnie z naszymi klientami i partnerami, aby piwosze mogli cieszyć się smakiem Żywca, Warki, Heinekena, Desperadosa, EB i wielu innych. Upowszechniamy kulturę piwną oferując Polakom bogate portfolio 40 piw w 13 różnych stylach oraz cydr.

E.Wedel

E.Wedel

E.Wedel to najsilniejsza czekoladowa marka w Polsce, która od prawie 170 lat dostarcza swoim konsumentom radość i przyjemność płynącą z intensywnego i głębokiego smaku najlepszej jakości czekolady.

Mars

MARS

Ponad 100 lat temu, Frank C. Mars zaczął wytwarzać słodycze w swojej kuchni w Tacoma, w stanie Waszyngton. Wychodząc od tych prostych początków, jego syn Forrest przekształcił Mars w dojrzałą firmę, którą jest teraz. Dzisiaj rodzina Współpracowników Mars liczy 80.000 osób w 78 krajach na całym świecie. Podczas całego procesu rozwoju pozostaliśmy prywatną firmą rodzinną, zatrudniającą pełnych entuzjazmu Współpracowników, których łączy i którym przyświeca Pięć Zasad. Każda z nich – Jakość, Odpowiedzialność, Wzajemność, Wydajność i Wolność – inspiruje nas w codziennej pracy.

KAMIS

KAMIS

Myśląc „przyprawy" mówisz KAMIS. Stworzyliśmy kategorię przypraw w Polsce stawiając na innowacyjność i przełamywanie stereotypów w myśleniu o przyprawach. Nasza musztarda sarepska to klasyka gatunku – to KAMIS określił profil smakowy tego typu musztard w Polsce. Poznaj naszą historię.

Lex kancelaria

Kancelaria Finansowa LEX Sp. z o.o

Jesteśmy specjalistyczną kancelarią prawno - konsultingową. Prawdopodobnie wiemy wszystko na temat sukcesji biznesu. Pomagamy klientom faktycznie, a nie teoretycznie. Nasze doradztwo nie ogranicza się tylko do wskazania ryzyk, na jakie narażeni są polscy przedsiębiorcy, ale przede wszystkim wdrażamy skuteczne rozwiązania prawne i finansowe umożliwiające klientom zachowanie ciągłości firmy i przekazanie jej sukcesorom. Dzięki naszym rozwiązaniom zwiększamy bezpieczeństwo majątku prywatnego klientów oraz wprowadzamy oszczędności podatkowe. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące spadku i testamentu - odpowiemy na każde z nich.

Dobrowolscy

Dobrowolscy to polska i rodzinna firma - to doskonałe wędliny z czystego i ekologicznego Podkarpacia.

Był rok 1990, kiedy Stanisław Dobrowolski wraz z synem Adamem założyli zakład mięsny. W późniejszych latach dołączyli do niego pozostali synowie. Dzisiaj firma zatrudnia około 600 pracowników i cieszy się uznaniem swoich Klientów i Konsumentów. Firma łączy zalety producenta regionalnego z możliwościami produkcyjnymi i dystrybucyjnymi na ogólnopolską skalę.

Długoletnia tradycja oraz doświadczenie na rynku zaowocowały stworzeniem wizerunku profesjonalnej i rzetelnej marki. Kluczem do sukcesu firmy jest wnikliwa analiza rynku mięsnego i panujących na nim trendów, dzięki łączeniu tradycji ze zmieniającymi się gustami konsumentów, firma stale osiąga sukcesy.

Spółdzielcza Mleczarnia SPOMLEK

Spółdzielcza Mleczarnia SPOMLEK

Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek z Radzynia to jeden z największych w Polsce producentów serów dojrzewających. Czerpiąc z wiedzy, pasji oraz doświadczenia naszych specjalistów, możemy z dumą wprowadzać przełomowe produkty, a także nieustannie udoskonalać produkowane te, które cieszą się już uznaniem konsumentów. To właśnie w naszej mleczarni powstał Radamer – pierwszy polski ser z oczkami, ceniony zarówno przez konsumentów jak i ekspertów. Również jako pierwszy zakład wprowadziliśmy na rynek sery długodojrzewające ( Bursztyn, Rubin, Szafir - obecnie oferowane pod marką Old Poland), skutecznie konkurując z produktami z importu, stając się krajowym liderem w produkcji serów szlachetnych. To również my wypromowaliśmy pierwszą polską markę serów żółtych – Serenada, która zdobywa coraz silniejsza pozycję na rynku.

Toyota Business Plus

Toyota Business Plus

Fundacja firmy rodzinne

Fundacja Firmy Rodzinne

Fundacja Firmy Rodzinne (FFR) powstała w Poznaniu w 2011 roku. Fundacja stawia sobie za cel, aby poprzez integrację, wspieranie oraz promowanie działań, zadbać o wspólny interes rodzin biznesowych. Pomaga zdobyć praktyczną wiedzę, o której nie można przeczytać w książkach.